Hakkımızda

Mouldmaker 2008 yılında kuruldu. Mouldmaker bu tarihten beri sac kesme kalıbı üretmekte olup 2009 baslarında bazı araçların compressor yedek parçalarını ve sac metal parçalarının üretimine başlamıştır. Konyada kurulu olan tümosan traktor ana montaj fabrikasına 40 a yakın sac ve benzeri türevde ürün veren mouldmaker gelişimini hızla devam ettirerek üretim kapasitesini hazla artırmıştır. 270 metrekare kapalı alanda kurulan mouldmaker gunumuzde kurulu alanını üretim grupları toplamında 1500 metrekareye çıkarmıştır. Tecrube teknoloji ve benzeri üretim artırıcı unsurları bünyesinde bulunduran mouldmaker tek hedef ihracat sloganı ile özellikle sac metal alanında ürün çeşidini artırma yönünde yoluna hızla devam etmektedir.

Ozel sac metal ürünler ve yüksek imalat işçiliklerini düşürmeyi sağlayan kalıplar yapmayı hedef edinen mouldmaker firmaların çözüm ortağı olmaya doğru gitmektedir.
Kaliteli kalıp kaliteli ürün demektir. Kalıplarda tecrube edinilmiş malzeme bilgisi sayesinde üretim giderine boğmayan ihtiyaca göre kalıp tasarımları ilk ürün maliyetlerinin zorluğunu aşmak açısından firmalara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Alışılmış çelik kullanımının yayğın olduğu gunumuzde usta çırak tecrübesine dayanan malzeme kullanımı teorisine takılı kalmayan mouldmaker muhendislik ve teknige tekniğe dayalı malzeme kullanımı sayesinde firmaları kalıp çöplüğü haline çevirmek yerine iş yapan kalıp stoğu oluşturmayı baz almaktadır.

Yedek parça konusunda da 12 yıllık bi geçmişe dayanan mouldmaker tecrubesi ile kamyon ve otobüs grubunda kompresör tamir takımları üreten firmamız kaliteli ve orjinale en uyğun ürünü üretmektedir. Firma bünyesinden bir kalıp hanenin olması neticesinde özel ürünler az bulunan çeşitlere de çözümler sunan mouldmaker otomotiv endüstrisi alanında kendisini ispatlamıştır. Yerel ve yabancı alanda grubunun devlerine hizmet veren mouldmaker sizlere çözümler sunmaya devam edecektir.

Saygılarımızla...

Hizmetlerimizden

İş Sağlığı ve Güvenliği Denetimleri

Firmanıza ait tüm işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği denetimleri yapılarak İşveren?in İş Kanunu?nun 77. maddesinde belirtilen Denetleme yükümlülüğünü de yerine getirmekteyiz.

Risk Analizi ve Tehlike Değerlendirmesi

Çalışma ortamlarında potansiyel tehlike ve riskleri somut bir şekilde ortaya çıkarmak amaçlanmaktadır.

İş Hukuku Danışmanlığı

İşçi "İşveren, İşyeri" Sendika ilişkilerinin düzenlenmesi geliştirilip yerleştirilmesi konularında başlı başına bir uzmanlık alanı haline gelmiştir. Aşağıda belirtilen konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.

İş Güvenliği Uzmanlık Hizmeti

İş Sağlığı Ve Güvenliğine İlişkin Tehlike Sınıfları Listesi Tebliği gereği İşletmenizin tehlike sınıfına göre işletmeniz için Casgem onaylı A, B, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarını görevlendirmekteyiz.